Březový lístek.cz
Tato stránka a všechny následující se týkají pouze III. (filmařského) turnusu. Pro podrobné informace o ostatních turnusech navštivte přímo stránky I.turnusu a II.turnusu.


Ježek

Ježek - Ing. Radan Kukal


Hlavní vedoucí III. turnusu











Brďulka

Brďulka - Mgr. Jana Chladová (Šolcová)


Zástupce hl. vedoucího III. turnusu











Stáňa

Stáňa - Stanislava Kantorová


Zástupce hl. vedoucího











Fanda

Fanda - Fanda Makeš


Zástupce hl. vedoucího III. turnusu











Zbynďa

Zbynďa - Ing. Zdeněk Linc














Sejček

Sejček - Ing. Jan Sýkora


Uvolněný oddílový vedoucí











Verča

Verča - Veronika Fulierová














Denča

Denča - Bc. Denisa Sýkorová (Čermáková)


Uvolněná oddílový vedoucí / administrace přihlášek











Los Kronďos

Los Kronďos - Ondřej Kronďák














Kačenka

Kačenka - Kateřina Kolářová (Holková)














Marcelka

Marcelka - MUDr. Marcela Lincová (Kotoulová)














Lucka

Lucka - Lucie Krejzková














Míšatá

Míšatá - Michaela Kosová














Sabinka

Sabinka - Sabina Vavrinská


Administrace přihlášek











Gábina

Gábina - Gabriela Kludská


Uvolněná oddílový vedoucí











Zuzka

Zuzka - Zuzana Vacková














Iva

Iva - Bc. Ivana Endrychová














Vlaďka

Vlaďka - Vladimíra Spoustová


Uvolněná oddílová vedoucí











Natálka

Natálka - Mgr. Natálie Sittová














Bublina

Bublina - Ladislava Průšová


Uvolněná oddílový vedoucí











Beránek

Beránek - Jan Beran














Ivanka

Ivanka - Ing. Ivana Kronďáková














Jiřka

Jiřka - Ing. Jiřina Doležalová


Táborová zpravodajka











Šmehla

Šmehla - Adam Šmehlík














Irča

Irča - MUDr. Irena Sůrová


Zdravotnice











Tonča

Tonča - Marie Antonie Kropáčová


Zdravotník











Gábina

Gábina - Gabriela Novotná














Maruška

Maruška - Marie Košlerová


Oddílová vedoucí Králíčků











Blanka

Blanka - MUDr. Blanka Čížková














Tom

Tom - Tomáš Hurdálek














Kája

Kája - Karolína Komeštíková


Oddílová vedoucí Králíčků











Míra

Míra - Bc. Miroslav Vrhel


Oddílový vedoucí Raků











Iveta

Iveta - Iveta Nyplová














Verča

Verča - Veronika Maroušková


Oddílová vedoucí Lištiček











Denča

Denča - Denisa Štorková


Oddílová vedoucí Veverek











Vlasta

Vlasta - Bc. Vlasta Blahová














Áďa

Áďa - Adéla Skalická


Oddílová vedoucí Vran











Hippo

Hippo - Ondřej Hippík














Svatoš

Svatoš - Ondřej Svatoš














Dia

Dia - Diana Bassettová


Oddílová vedoucí Sov











Denisa

Denisa - Denisa Hrubá














Honza

Honza - Jan Zabloudil














Pája

Pája - Pavlína Svobodová


Oddílová vedoucí Raků











Irča

Irča - Irena Hynková














Melounek

Melounek - Kateřina Sedláčková (Zemanová)














Simča

Simča - Simona Dulíková


Oddílová vedoucí Raků











Vorlík

Vorlík - Honza Vorel


Oddílový vedoucí Žabáků











Adam

Adam - Adam Koblic


Oddílový vedoucí Žabáků











Katka

Katka - Kateřina Jakovcová


Táborový zpravodaj











Mrky

Mrky - Tomáš Mrkous


Oddílový vedoucí Rysů











Terezka

Terezka - Tereza Jüttnerová














Zábroš

Zábroš - Honza Zábranský


Oddílový vedoucí Rysů











Dominika

Dominika - Dominika Jansová














Jana

Jana - Jana Netíková














Najmi

Najmi - Zdeněk Najman


Oddílový vedoucí Medvědů











Kristýnka

Kristýnka - Kristýna Radostová


Oddílová vedoucí Lištiček











Pavlik

Pavlik - Ing. Pavel Macháček Ph.D.














Jelen

Jelen - Martin Jelínek


Oddílový vedoucí Bizonů











Kačka

Kačka - Kateřina Bocková


Praktikantka











Jirka

Jirka - Jiří Košťal


Vedoucí dne











Radek

Radek - Radek Sirotek














Jana

Jana - Jana Rybičková


Kuchařka











Lori

Lori - Lori Cooková


Praktikantka











Roland

Roland - Roland Keil


Pomocník v kuchyni











Verča

Verča - Veronika Janoušková














Áďinka

Áďinka - Adriana Havlová














Ema

Ema - Ema Růžičková


Praktikantka











Míša

Míša - Michaela Macháčková


Pomocník v kuchyni











Jirka

Jirka - Jiří Krátký














Péťa

Péťa - Petra Šťovíčková


Praktikantka











Róza

Róza - Rozálie Saidlová


Praktikantka











Péťa

Péťa - Petr Bečvář














Péťa

Péťa - Petra Kubová


Oddílová vedoucí Veverek











Martin

Martin - Martin Kurej


Praktikant











Štumbína

Štumbína - Ing. Martina Zouharová (Štumbauerová)














Michelle

Michelle - Michelle Posmyk














Janička

Janička - Jana Malkovská














- Adam Rychlý


Praktikant











Ivča

Ivča - Iva Palečková














Domča

Domča - Dominika Mrázková














Hozna

Hozna - Honza Košler


Praktikant











Barča

Barča - Barbora Blažková


Praktikantka











Dodo

Dodo - Dorotea Pechlátová


Praktikantka











Niky

Niky - Nicol Böhmová


Praktikantka











Pepa

Pepa - Josef Rampír


Oddílový vedoucí Raků











Terka

Terka - Tereza Šimonová


Praktikantka











Speedy

Speedy - Jaroslav Jílek














Ájí

Ájí - Karolína Tůmová


Praktikantka











Vája

Vája - Valerie Károly


Praktikantka











Marťa

Marťa - Martina Kopecká


Praktikantka











Ondra

Ondra - Ondřej Kropáček


Praktikant











Klárka

Klárka - Klára Koubová














Bert

Bert - Herbert Janda


Praktikant











Lukáš

Lukáš - Lucas Pedretti


Praktikant











Máťa

Máťa - Mgr. Martina Pecho (Beranová)


Uvolněná oddílový vedoucí











Štěpán

Štěpán - Štěpán Koblic


Praktikant











Anita

Anita - Anita Mališková


Uvolněná oddílová vedoucí











Klárka

Klárka - Klára Křížová


Uvolněná oddílová vedoucí











Vlastík

Vlastík - Vlastimil Kučera


Uvolněný oddílový vedoucí











Romča

Romča - Mgr. Romana Pešková


Sporťák











Štěpán

Štěpán - Štěpán Drábek


Instruktor lanového centra











Kruťas

Kruťas - Ondřej Krutský


Vedoucí dne











- Martina Plívová


Uvolněná oddílová vedoucí











Viking

Viking - Petr Česák


technická četa











Hipo

Hipo - Ing. Roman Hippík


Vedoucí puťáku











Mrky

Mrky - Jan Mrkous


Oddílový vedoucí Rysů











Adámek

Adámek - Adam Pecho


Vedoucí dne, sr.











Luky

Luky - Mgr. Lukáš Andráško


Fotograf, vedoucí dne











Míša

Míša - Michael Bárta


Oddílový vedoucí Bizonů











Železňák

Železňák - Jan Železný


Oddílový vedoucí Bizonů











Helmut

Helmut - Jan Helma


Kuchař











Jaruška

Jaruška - Jaroslava Pelantová


Pomocná kuchařka











Barunka

Barunka - Barbora Sedláčková


Pomocník v kuchyni











Martina

Martina - Martina Svobodová


Zdravotnice











Domíno

Domíno - Dominik Thompson


Podpora týmu











Šaman

Šaman - Pavel Curych


Grafik











Miloš

Miloš - Miloš Dusil


Technická četa











Milunka

Milunka - Milena Buzáková


Černé svědomí tábora











Lenka

Lenka - Mgr. Lenka Vladařová


Táborový zpravodaj











Lentilka

Lentilka - Kamila Procházková


Táborový zpravodaj











Petr

Petr - Petr Sedláček


Technická četa











Babu

Babu - Adéla Kisová


Pomocník v kuchyni











Milada

Milada - Milada Svobodová


Pomocník v kuchyni











Johanka

Johanka - Johanka Bártová


Praktikantka











TonČa

TonČa - Antonie Károly


Praktikantka











Anička

Anička - Anna Košlerová


Praktikantka











Tereza

Tereza - Tereza Michálková


Praktikantka











Fénix

Fénix - Felix Šrámek


Praktikant











Ivetka

Ivetka - Iveta Měkutová


Oddílová vedoucí Králíčků











Verča

Verča - Veronika Vavrinská


Praktikantka











Šíma

Šíma - Šimon Šilhan


Praktikant











Cipís

Cipís - Jiří Sommer


Praktikant











Růža

Růža - Martin Růžička


Grafik